Twoje finanse. Bezpieczeństwo własne i majątku

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

* Zdobądź niezbędną wiedzę na temat ryzyka i zarządzania nim * Wybierz najkorzystniejszą formę ubezpieczenia na życie * Skorzystaj z różnych opcji w zakresie ubezpieczania majątku * Dowiedz się więcej na temat pracowniczych programów emerytalnych * Naucz się obliczać przyszłą emeryturęTwój osobisty doradca finansowyKiedy znajdujesz się na finansowej górce, gdy wszystkie Twoje działania przynoszą kapitalne efekty, a pieniądze na kontach i lokatach dodatkowo się pomnażają, nie powinieneś zapominać o przyszłości. O niezależnych od Ciebie kryzysach. O możliwych chorobach lub okresach niezdolności do pracy. O Twoich bliskich i ich sytuacji materialnej w sytuacji, gdyby Ciebie zabrakło.Spokojnie. Naszym zamiarem nie jest roztaczanie przed Tobą czarnych wizji, ale właśnie ochrona przed nimi! Dzięki tej książce zapoznasz się z ryzykiem wcześniej i mniej boleśnie, niż mogłyby Cię kosztować osobiste doświadczenia. Przygotujesz się na sytuacje, które mogą zaszkodzić materialnie Tobie i Twojej rodzinie. Nauczysz się także chronić swój kapitał w sposób, który zapewni Ci bezpieczeństwo na długie lata. Nie trać czasu, nie trać pieniędzy -- czytaj!Książka stanowi drugą część cyklu Twoje finanse. Zapoznaj się także z tytułami: * Twoje finanse. Organizowanie i planowanie własnych finansów * Twoje finanse. Skuteczne oszczędzanie * Twoje finanse. Racjonalne inwestowanie

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!