Finanse osobiste. świadome zarządzanie własnym portfelem

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Organizuj i planuj swoje finanse Racjonalnie oszczędzaj i inwestuj Ubezpiecz siebie i swój majątek zadbaj o swoją przyszłość i bezpieczeństwo finansowe Pomoże Ci w tym książka, którą trzymasz w rękach, oraz program Mister Budget & profesjonalny przewodnik i pomocnik przydatny podczas planowania finansów osobistych. Inwestuj razem z nimi, zarabiaj i bierz przyszłość w swoje ręce. Finansowy sukces zależy od Ciebie Oto totalna instrukcja organizowania i planowania fina

moneygrabbing | 2016-04-16

Polecam wszystkim, którzy rozwijają swoją wiedzę na temat finansów osobistych

Tomasz | 2016-07-19
Przeczytana: 2010 rok