Zgłosuj na książki roku 2017

Java Enterprise Edition 6 (Java EE6) to nowa jakość w tworzeniu korporacyjnych, zaawansowanych aplikacji. Ułatwiona konfiguracja, uproszczone pakowanie, lekki profil internetowy to tylko niektóre z zalet platformy. Fakt, że błyskawicznie zdobywa ona popularność, wypiera poprzednią wersję oraz wybierana jest do nowych projektów, świadczy że założenie przyjęte przez twórców były prawidłowe. Przyszłość zaawansowanych projektów należy do platformy Java EE6!Dzięki tej książce błyskawicznie opanujesz podstawy korzystania z potencjału Java EE6. W trakcie lektury poznasz wszystkie aspekty tworzenia aplikacji korzystając z JAX-WS, JAX-RS, EJB oraz JPA. Ponadto poznasz nowy mechanizm wstrzykiwania zależności (Context and Dependency Injection) oraz mechanizmy gwarantujące bezpieczeństwo aplikacji. Książka ta została napisana przez zespół firmy Oracle zajmujący się dokumentowaniem platformy. Nie znajdziesz bardziej kompetentnych osób w dziedzinie Java EE6!Po lekturze tej książki:bez problemu rozpoczniesz nowy projekt, korzystając z Java EE6,poznasz kluczowe technologie dla każdej warstwy aplikacji,udostępnisz usługi sieciowe (WebServices),przygotujesz interfejs użytkownika korzystając z JSF.Zainwestuj w najnowsze technologie!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion