Kurs rysowania i malowania

Wydawnictwo: KE Liber
Complete Books of Drawing & Painting by Mike Chaplin & Diana Vowels
poradniki
ilon86

Decydując się na podjęcie nauki rysunku i malarstwa, jako początkujący napotkamy na mnóstwo pytań. Którą technikę wybrać? Jakich przyborów potrzebuję? Jak postawić pierwszą kreskę na białej kartce papieru? I w końcu to najważniejsze. Czy mam talent plastyczny? W tej książce Mike Chaplin odpowiada zarówno na te pytania, jak i na wiele innych. Uczy stawiać pierwsze kreski w technice...

I w końcu to najważniejsze. Czy mam talent plastyczny?

W tej książce Mike Chaplin odpowiada zarówno na te pytania, jak i na wiele innych. Uczy stawiać pierwsze kreski w technice rysunkowej i pastelowej, pokazuje jak nakładać farby akwarelowe i olejne oraz w prosty sposób tłumaczy tak skomplikowane tematy, jak perspektywa.

Którą technikę wybierzesz, zależy tylko od ciebie, twoich upodobań i temperamentu. Każda z nich jednak może nauczyć cię czegoś wyjątkowego, dlatego warto, byś wypróbował wszystkie.

Tymczasem Mike, za pomocą przystępnego stylu nauczania, sprawi, że będziesz sprawnie rysował i malował, ucząc się niezbędnych technik w prosty i uporządkowany sposób.

źródło opisu: http://keliber.pl/

źródło okładki: http://keliber.pl/