Życie na maxa. czyli sukces wbrew zasadom

Wydawnictwo: Charyzma
Psychologia, styl życia
Kamil Boguta

Można stawić czoła wrogiej armii, ale nie da się powstrzymać idei, na którą przyszedł czas. Victor Hugo Jak odkryć siebie na nowo i żyć według własnych reguł Wstrząsające wyznanie przemytnika narkotyków Czy i komu wagina blokuje percepcję Trzy kity fałszywych guru, które hamują Twój rozwój Tajemnica koła życia i śmierci Biologia komórkowa i szamanizm XXI...

Victor Hugo

Jak odkryć siebie na nowo i żyć według własnych reguł

Wstrząsające wyznanie przemytnika narkotyków
Czy i komu wagina blokuje percepcję
Trzy kity fałszywych guru, które hamują Twój rozwój
Tajemnica koła życia i śmierci
Biologia komórkowa i szamanizm XXI wieku

Czytając tę książkę, wejdziesz w nową przestrzeń. Poznasz wiele szokujących prawd, założeń i teorii. Jeśli zastosujesz je w swoim życiu, odkryjesz nową rzeczywistość!

Może obudzisz się któregoś ranka i poczujesz, że rozumiesz, po co tu jesteś, ku czemu zmierzasz i jaki jest Twój prawdziwy cel. To bez wątpienia będzie wielki dzień, który rozpocznie nową erę w Twoim życiu, zainicjuje wielką zmianę i stanie się obietnicą nowej, szczęśliwej, prawdziwej przyszłości. Możesz czekać na to, że kiedyś spłynie na Ciebie objawienie, albo… możesz otworzyć się na nie i zaprosić do swojego życia — od razu!

Po to powstała ta książka. Jest niekonwencjonalna, bezczelna, szczera, autentyczna i bezkompromisowa — jest tym, czego Ci ostatnio w życiu brakowało!

źródło opisu: Charyzma

źródło okładki: http://www.zycienamaxa.pl/

Łukasz Chrzanowski | 2015-08-03

Jeśli lubisz książki rozwojowe pisane życiem jest to pozycja dla Ciebie. Idealna książka dla tych, którzy od książki wymagają iskry życia a nie akademickiego podejścia.

Michał Bagiński | 2016-01-05

Książeczkę czyta się fajnie - 2 godziny wystarczą. Cóż mi ukazała? Otóż przekonałem się kolejny raz, iż współcześnie książkę może wydać każdy oraz - co najważniejsze - można z przekonaniem napisać o niczym.

Kamil Boguta | 2013-06-27
Przeczytana: 22 sierpnia 2011

tak Żyje na 100 procent a dostałem ją na 25 urodziny i za to dziękuje :)

Hanna | 2015-06-26
Przeczytana: 2013 rok