Sukces w sprzedaży z NLP!

Wydawnictwo: Instytut Neurolingwistyki
Sukces w sprzedaży z NLP!
NLP
biznes, finanse
Kathytude

"Istnieje wiele rzeczy które wydarzyły się i teraz są już faktem. Jakiś czas temu urodziłeś się, miałeś dzieciństwo a dzisiaj obudziłeś się, rozpocząłeś ten dzień i teraz trzymasz w ręce tą książkę, czytając słowa sprawdzasz ile jest warta jeszcze zanim zainwestujesz swój czas i pieniądze. To bardzo dobrze. Pisaliśmy ją aby zaoferować Ci praktyczne umiejętności przydatne w sprzedaży, negocjacjach w każdej właściwie sytuacji gdzie istotna jest jakość kontaktów z drugą osobą."

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: materiały wydawnictwa