Unmei Nanosa

yaoi
komiksy
japoński
Emi

Jin z reguły nie wierzy w przeznaczenie. Przynajmniej nie widzi związku między nim a chłopakiem, u boku którego budzi się rano po zakrapianej imprezie. Niewygodna sytuacja odeszłaby w zapomnienie, gdyby nie to, że tym chłopakiem jest Himeno Sakurako - tajemniczy pisarz, którego Jin od dawna podziwia. W dodatku, jest bratem sławnych braci Satou, którzy spotykają się z jego braćmi. Jak Jin ma sobie poradzić z oświadczynami, wierzącego ślepo w przeznaczenie Ryouhei-kun'a? Czy to aby na pewno jest mu przeznaczone?

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!