Łamigłówki Zuźki D. Zołzik

Tłumaczenie: Magdalena Koziej
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zuźka D. Zołzik". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
joly_fh

Cześć! To ja, Zuźka D. Zołzik! Lubicie sobie łamać nad czymś głowę? Jeśli tak, to zapraszam do zabawy! Przygotowałam dla was książkę z ŁAMIGŁÓWKAMI! Niektóre z nich to naprawdę twarde orzechy do zgryzienia! W książeczce znajdziecie: - labirynty (ja w roli głównej!), - łączenie punktów (niespodzianka!), - zagadki z trójkątów, - zawiłe plątaniny, - szarady, - kolorowanki, - gry słowne i...

W książeczce znajdziecie:

- labirynty (ja w roli głównej!),

- łączenie punktów (niespodzianka!),

- zagadki z trójkątów,

- zawiłe plątaniny,

- szarady,

- kolorowanki,

- gry słowne

i inne ciekawe zadania. Sprawdźcie sami!

Łapcie za ołówki i łamcie sobie główki! Wasi rodzice polubią tę książeczkę tak samo jak wy. Dlaczego? Bo dzięki niej będziecie siedzieć cicho w samochodzie i innych miejscach, w których działacie im na nerwy (ostrzeżenie: nie krzyczcie "KURCZĘ!" i inne takie, gdy prowadzą samochód, bo to niebezpieczne!).

DOBREJ ZABAWY!

źródło opisu: Nasza Księgarnia, 2013