Meandry grafologii

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
grafologia, meandry, pismo, grafologii
Yume

Każdy z nas słyszał, że podpis czy próbka odręcznego pisma może dużo powiedzieć o naszej osobowość. Na czym polega? Po lekturze tej pozycji zrozumiemy nie tylko proste, podstawowe zasady takiej analizy ale i sami inaczej spojrzymy na charakter pisma naszych bliskich, nas samych. Co więcej, jeśli dążymy do osiągnięcia określonych celów w życiu możemy posiłkować się również grafologią....

Co więcej, jeśli dążymy do osiągnięcia określonych celów w życiu możemy posiłkować się również grafologią. Zmieniając kształt swego podpisu, liter w odręcznym piśmie wpływamy też na zmiany w naszym charakterze.
Treść jest przekazywana w sposób zrozumiały dla każdego. Również profesjonaliści znajdą tu perełki będące świadectwem dużego doświadczenia psychografologicznego autorki.

źródło opisu: Studio Astropsychologii 1998

źródło okładki: Studio Astropsychologii 1998

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!