Pandora Hearts: tom 6

Cykl: Pandora Hearts (tom 6)
Wydawnictwo: Waneko
komiksy
raven

Przebrany za jednego z uczniów Oz przedostaje się na teren sławnej akademii Lutwidge, gdzie zostaje zaatakowany przez szkarłatnych bogów śmierci, gdy nieskalana biel szkolnych mundurków zetknie się z krwawą czerwienią, spokój szkoły zostanie zachwiany. Serce młodego Vessaliusa także nie będzie wolnego od niepokojów.

źródło opisu: http://waneko.pl/

źródło okładki: http://waneko.pl/

ogniopluj | 2013-08-13
Przeczytana: sierpień 2013

Pandoro, z każdym tomikiem lubię cię coraz bardziej!
Ciąg dalszy historii o Ozie, Alice i Gilbercie. Co tym razem? Nowi bohaterowie, nadopiekuńczy wujek Oskar, spoilerowanie książek (jakbym widziała siebie), walki, ucieczki i dość spora dawka śmiechu. Jak na razie, mój ulubiony tom.

Kosz_z_Książkami | 2017-08-15

Po zachwycie w jaki wprawiły mnie pierwsze tomy Księgi Vanitasa nie miałam większego wyboru jak sięgnąć po poprzednią serię autorstwa Jun Mochizuki. I choć już kiedyś sięgałam po Pandora Hearts nie potrafiłam wciągnąć się w historię chłopca, którego grzechem było samo jego istnienie i porzuciłam ten tytuł po zaledwie dwóch pierwszych tomach. Czy ponowne podejście do tego tytułu zmieniło coś w mojej pierwotnej ocenie i dostrzegłam to, co sprawiło iż zyskał on tak wielu fanów na całym świecie? Zapraszam do świata inspirowanego Alicją w Krainie Czarów i poszukiwań odpowiedzi na pytanie czym zawinił światu główny bohater historii. Przedstawiam dwudziesto-cztero tomową serię Pandora Hearts.

Oz Vessalius – piętnastoletni potomek jednego z czterech wpływowych rodów władających krajem, właśnie wchodzi w dorosłe życie, towarzyszy temu symboliczna uroczystość zwana Ceremonią Pełnoletności. Niestety, jak to w historiach bywa, nie wszystko idzie zgodnie z planami, a wydarzenie zostaje...

adusia98 | 2013-10-23
Przeczytana: 22 października 2013

super komiks nie mogę doczekać się następnych części :)

Sonia | 2017-07-30
Miruku Horii | 2017-06-28