Zgłosuj na książki roku 2017

To nie draka! Świetne rady dla chłopaka

Wydawnictwo: Jedność
dla chłopca, chłopak, rady
joly_fh

Wszystko, co powinien wiedzieć każdy chłopak! Ta książka to absolutny niezbędnik każdego chłopaka. Wspaniały podręcznik pełen praktycznych, sprawdzonych rad dotyczących codziennych, ale czasem wcale niełatwych czynności. Z jej kart chłopaki dowiedzą się między innymi, jak zawiązać krawat, jak przyszyć guzik czy posiekać cebulę. Ta niezwykła, pełna humoru książka stanie się wiernym i...

Wszystko, co powinien wiedzieć każdy chłopak!

Ta niezwykła, pełna humoru książka stanie się wiernym i najlepszym przyjacielem każdego chłopaka. Z tym praktycznym zbiorem pomysłów i rad chłopcy zaskoczą swoich rodziców, przyjaciół i znajomych, staną się samodzielni i będą sypać niezwykłymi pomysłami jak
z rękawa.

Z tej książki chłopcy dowiedzą się, jak radzić sobie z:
– rozłożeniem namiotu
– polerowaniem butów
– użądleniem pszczoły
– praniem ubrań
– krwawieniem z nosa
– złapaniem pająka.

Odbiorcy:
– chłopcy, które znajdą w tej książce wiele cennych rad.
– każdy, kto podarować chce dorastającemu chłopcu oryginalną, pełną humoru książkę.

Dlaczego warto nabyć tę książkę:
– udziela wielu cennych i praktycznych porad dotyczących różnych sytuacji życia codziennego.
– klimatyczna i oryginalna, przygotowana w ciekawej stylizacji graficznej.
– doskonały prezent na wiele miłych okazji.

źródło opisu: Wydawnictwo Jedność, 2013

źródło okładki: http://jednosc.com.pl