Gotowa na sukces

Wydawnictwo: Złote Myśli
sukces, motywacja, styl życia
poradniki
Ania Kęska

Prosty plan działania dla kobiet, które wreszcie chcą dokonać zmiany w swoim życiu Jeżeli jesteś kobietą, która potrafi odpowiedzieć na jedno proste pytanie, to jesteś gotowa do podjęcia działań, które w ciągu krótkiego czasu doprowadzą Cię do niezależności zawodowej, osobistej i finansowej. Chcę Cię teraz zachęcić do zmiany stylu życia na taki, gdzie Twoja pasja w sposób naturalny stanie...

Chcę Cię teraz zachęcić do zmiany stylu życia na taki, gdzie Twoja pasja w sposób naturalny stanie się dla Ciebie źródłem dochodów, satysfakcji i rozwoju

Dzięki temu będziesz wreszcie robiła to, co Cię autentycznie interesuje i pasjonuje i jednocześnie zapewnisz sobie (i swoim bliskim) niezależność i stabilność finansową na nowym poziomie, o którym do tej pory ledwo odważałaś się marzyć.

źródło opisu: http://www.zlotemysli.pl/prod/12098/gotowa-na-sukc...(?)

źródło okładki: http://get.zlotemysli.pl/products/image/000/012/098/152x200.jpg?201305

Ania Kęska | 2013-05-13
Przeczytana: 13 maja 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Bardzo mierna pozycja, krótka, nie wnosząca nic praktycznego. Znajdź niszę, wymyśl produkt, sprzedaj produkt. Oto streszczenie.
więcj : http://www.aniamaluje.com/2013/08/co-przeczytaam-w-lipcu-czyli-wyzwanie.html

Aga | 2016-04-18
Na półkach: E-book