Duch Czasu, tom 1

Seria: Archiwum Polskiej Fantastyki
Wydawnictwo: Solaris
postmodernistyczna, powieść
Oceansoul

Duch Czasu ukazał się w 1991 roku. Początkowo fragment w Wizjach alternatywnych, antologii Wojtka Sedeńki, potem w pełnej książkowej wersji. Powieść wywołała w środowisku spory ferment. małe zamieszanie. To jest fantastyka? Tak można ja pisać? Ano można. Erudycyjną, pełną dygresji i smacznych scen powieść trudno jednoznacznie zaklasyfikować. Wymyka się szufladkowaniu. To postmodernistyczna,...

Ano można. Erudycyjną, pełną dygresji i smacznych scen powieść trudno jednoznacznie zaklasyfikować. Wymyka się szufladkowaniu. To postmodernistyczna, wielogatunkowa podróż przez czas i wymiary. I najśmielsza erotyka w polskiej fantastyce.

źródło opisu: http://solarisnet.pl/

źródło okładki: http://solarisnet.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!