Biżuteria z drutu i koralików

Tłumaczenie: Ewa Świerżewska
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Creating Wire and Beaded Jewelry. Over 35 beatiful projects using wire and beads
biżuteria, rękodzieło, handmade
rękodzieło
bursztynowa

35 zapierających dech w piersiach wzorów biżuterii na każdą okazję. 9 Projekty pierścionków, broszek i bransoletek, biżuterii ślubnej i prezentów walentynkowych. Inspiracje ze świata sztuki Profesjonalne wskazówki Ciekawe ilustracje Biżuteria to coś wyjątkowego. Zdobi, upiększa i posiada moc przekształcania codziennych strojów w niepowtarzalne kreacje. Drut jest doskonałym materiałem do...

35 zapierających dech w piersiach wzorów biżuterii na każdą okazję.

Inspiracje ze świata sztuki

Profesjonalne wskazówki

Ciekawe ilustracje

Drut jest doskonałym materiałem do tworzenia biżuterii. Można go zwijać, wyginać, skręcać, formować i łączyć w ozdobne elementy, bez konieczności lutowania. Projektując w ten sposób, każdy może w pełni wyrazić siebie, korzystając z nieograniczonych możliwości. Przystępując do tworzenia biżuterii, można najpierw naszkicować projekt lub też wykonać wstępny prototyp ze zwykłego drutu. Ważna jest świadomość, iż stworzenie dobrego wzoru składa się z kilku etapów. Nim pierwotny pomysł przekształci się w gotowy wyrób, muszą powstać przynajmniej dwa, trzy szkice, które będą udoskonalane. Nawet jeśli myślisz, że kompozycja jest już gotowa, wprowadzenie dalszych zmian może się okazać niezbędne. W dużej mierze to, co wykonasz, będzie zależało od twojego gustu, ale zwróć uwagę na kilka kluczowych czynników opisanych w tej części książki.

źródło opisu: KDC

źródło okładki: KDC

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!