Najpiękniejsze zabytki świata

Wydawnictwo: Carta Blanca
albumy
Pyniu85

Wszystkich tych którzy pragną oderwać się od codziennych obowiązków zapraszamy na fascynującą wyprawę po niezwykłych zakątkach całego świata. Któż nie chciałby choć na chwilę poczuć się jak mieszkaniec wspaniałych królewskich rezydencji, gość siedmiogwiazdkowego, oszałamiającego przepychem hotelu w Dubaj, bywalec włoskich kafejek, smakosz francuskich win, odkrywca tajemnic starożytnych rodów i władców.

źródło opisu: www.cartablanca.pl

źródło okładki: www.cartablanca.pl