Granice wolności wypowiedzi. Studium konstytucyjne

Wydawnictwo: Wydawnictwo Sejmowe
geokuba

Monografia jest poświęcona jednej z fundamentalnych wartości państwa demokratycznego, zawiera prezentację, analizę i ocenę granic wolności wypowiedzi wytyczonych na gruncie Konstytucji RP i wybranych ustaw. Odsłaniając istotę swobody ekspresji, autor prezentuje granice będące dla niej największym zagrożeniem, a także formułuje postulaty „de lege lata” i „de lege ferenda” pod adresem ustrojodawcy i ustawodawcy.

źródło opisu: http://wydawnictwo.sejm.gov.pl/

źródło okładki: http://wydawnictwo.sejm.gov.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!