Dolomity - najpiękniejsze via ferraty

Tłumaczenie: Katarzyna Bońkowska
Wydawnictwo: Galaktyka
Dolomites, les plus belles via ferrata
joly_fh

Jedyna w swoim rodzaju rzeźba Dolomitów szczególnie sprzyja rozwojowi ubezpieczonych szlaków prowadzących wielkimi ścianami. Moda na ferraty przyciąga coraz liczniejszych wspinaczy do tego regionu północnych Włoch. Dobrze byłoby choć raz udać się na niepowtarzalną wyprawę we włoskie Dolomity. W tej książce opisano ponad 50 dróg wiodących najciekawszymi ferratami, wybranych ze względu na ich...

W tej książce opisano ponad 50 dróg wiodących najciekawszymi ferratami, wybranych ze względu na ich walory widokowe, sportowe lub historyczne.

źródło opisu: Opis z okładki

źródło okładki: źródło własne