Pozdrowienia z niebios!

Okładka książki Pozdrowienia z niebios! Bill Judy Guggenheim
Okładka książki Pozdrowienia z niebios!
Bill, Judy Guggenheim Wydawnictwo: BMG ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Pozdrowienia z niebios!
BMG
2006-01-01
2006-01-01

Opis z tylnej okładki książki:„Czy istnieje życie po śmierci? Czy po śmierci spotkamy się ze zmarłymi wcześniej bliskimi osobami? Czy zmarli mogą się z nami komunikować tu i teraz? Pozdrowienia z niebios! to pierwsze kompletne studium nowego, fascynującego obszaru badawczego - komunikacji pośmiertnej ADC (ang. After-Death Communication). To duchowe doświadczenie ma miejsce, kiedy zmarły krewny lub przyjaciel kontaktuje się z daną osobą spontanicznie i bezpośrednio. W czasie siedmioletnich badań autorzy, Bill i Judy Guggenheim, zgromadzili ponad 3300 osobistych relacji od 2000 osób, które wierzą, że ich zmarli bliscy skontaktowali się z nimi. Jeżeli podejdziesz do tej lektury z otwartym umysłem i sercem, możesz znacznie zmniejszyć, a nawet całkowicie wyeliminować lęk przed śmiercią. Możesz przejść wewnętrzne przeobrażenie z gąsienicy, zmuszonej do pełzania po ziemi, w motyla, który swobodnie uniesie się w przestworza. To otworzy przed tobą pełniejsze i radośniejsze życie, przepełnione głębokim spokojem. Ponad 350 wybranych relacji o komunikacji pośmiertnej zamieszczonych w tej książce zapewnia: - fascynujący, współczesny dowód istnienia życia po śmierci - pocieszenie i emocjonalne wsparcie dla pogrążonych w żalu po śmierci bliskich - nadzieję dla tych, którzy oczekują połączenia ze zmarłą, ukochaną osobą - odwagę i siłę dla zmagających się z choroba zagrażającą życiu - inspirację dla osób opiekujących się starszymi lub śmiertelnie chorymi - głębsze zrozumienie i utwierdzenie dla lękających się śmierci - wewnętrzny spokój tym, których serca i umysły czekają na te dobre wieści.”

Dostałam tę książkę w prezencie, kiedy byłam pogrążona w rozpaczy i żałobie po stracie jednej z najbliższych mi osób. Lektura ta w tamtym momencie nie była dla mnie łatwa i łzy towarzyszyły mi podczas czytania. Jednocześnie przyniosła ukojenie i dała wewnętrzny spokój. Jako osoba wierząca, nie mam wątpliwości, że śmierć jest przejściem do innego życia; że nie jest końcem, ale początkiem... Jednak jako człowiek tęskniący za ukochaną osobą, za tymi wszystkimi, którzy znajdują się już po drugiej stronie, chyba jak każdy, potrzebuję czegoś więcej niż samej wiary... i ta książka mi to dała.

Relacje osób, z którymi skontaktowali się ich bliscy zmarli. Znajdziemy wiele opowieści o różnego rodzaju kontaktach zmarłych z ich bliskimi. Ta wielość sposobów w jaki nasi bliscy zmarli kontaktują się z nami pokazuje, że trzeba mieć otwarte serce i umysł, by potrafić właściwie odczytać te sygnały. Oczywiście osoby niewierzące zazwyczaj starają się znaleźć jakieś logiczne wytłumaczenie danej sytuacji. Ale czy zawsze jest to możliwe?

Autorzy piszą o swojej pracy: „W pierwszych kilkunastu rozdziałach niniejszej publikacji szczegółowo przedstawiamy dwanaście najpopularniejszych typów komunikacji pośmiertnej, a także pozytywne efekty, które one przynoszą w postaci pocieszenia i emocjonalnego uzdrowienia. Następnie prezentujemy te ADC, które wywołują strach u osób je doświadczających, i omawiamy dwa inne zagadnienia. Dalsze sześć rozdziałów zawiera przekonujące dowody, że przeżycia te są rzeczywistym nawiązaniem komunikacji przez zmarłych krewnych lub przyjaciół. Na końcu zaś, w rozdziale 22 zatytułowanym Naszyjnik pereł, dzielimy się z czytelnikami relacjami najlepszymi z najlepszych, które mamy w swoich zbiorach, a ostatni rozdział zawiera refleksje nad społecznymi i duchowymi skutkami naszych badań.”

Jest to książka warta przeczytania przez tych wszystkich, którzy szukają pocieszenia po stracie bliskich. Mnie na pewno pomogła... również dostrzec, że ja także dostałam swoje „Pozdrowienia z niebios” choć może żadne z nich nie było tak spektakularne, jak te opisane w książce.

• E-booki
  • Napoczęte/nie skończone
  • Ezoteryka/religia

Dodaj cytat z książki Pozdrowienia z niebios!