Adobe Photoshop CS6/CS6 PL. Oficjalny podręcznik

Tłumaczenie: Zbigniew Waśko
Wydawnictwo: Helion
Adobe Photoshop CS6 Classroom in a Book
Daniel

Adobe Photoshop to najpopularniejszy program do obróbki grafiki rastrowej. Rozwijany od wielu lat, co roku zaskakuje kolejnymi innowacjami. Jego możliwości są ponadprzeciętne, a graficy nie wyobrażają sobie świata bez Photoshopa. Nie inaczej jest z jego najnowszą wersją CS6. Kolejne nowości i ulepszenia pozwolą Ci na jeszcze przyjemniejszą i bardziej wydajną pracę z Twoimi zdjęciami. Dzięki...

Dzięki tej książce masz szansę błyskawicznie opanować nowości z ostatniej wersji oraz funkcje od lat dostępne w Photoshopie. Została ona napisana przez najlepszych specjalistów z firmy Adobe, co gwarantuje najwyższą jakość informacji. W trakcie lektury dowiesz się, jak skonfigurować swój obszar roboczy, korygować zdjęcia, korzystać z potencjału mechanizmu warstw oraz wydajnie używać zaznaczeń. W kolejnych rozdziałach zdobędziesz informacje na temat masek, kanałów i ścieżek. Adobe Photoshop może również przydać się do edycji materiałów wideo — temu tematowi został poświęcony cały rozdział. Nauczysz się stąd tworzyć elementy trójwymiarowe czy przygotowywać plik na potrzeby internetu. Przekonasz się też, że uzyskanie zgodności kolorów na ekranie i wydruku nie musi być takie trudne. To idealny podręcznik dla wszystkich użytkowników programu, którzy chcą poznać Photoshop CS6 lub poszerzyć swoje umiejętności. Nie pożałujesz tego zakupu!

źródło opisu: Helion, 2013

źródło okładki: http://helion.pl/ksiazki/adobe-photoshop-cs6-cs6-p...»

Kacper | 2016-03-26
Na półkach: Poradniki
Przeczytana: 25 marca 2016

Książka dla ludzi, którzy nigdy wcześniej nie mieli styczności z żadnym programem graficznym. Wytłumaczone są w niej absolutne podstawy. Ja nie nauczyłem się z niej zbyt wiele, ponieważ gdy zabrałem się za lekturę, podstawowe funkcje Photoshopa już jako tako ogarniałem.
Do tego nie jestem w stanie zrozumieć kosmicznej ceny tej książki (77 zł). Wydana tak sobie, klejona, nie zawierająca jakiejś specjalistycznej wiedzy. Ja wydanej gotówki żałuję.

m_and_z | 2016-01-12
Na półkach: 2016