Szatańskie oszustwo

Wydawnictwo: AA
L'Inganno di Satana
religia
andria

Andrea Tornielli, ceniony dziennikarz i watykanista, i ojciec Livio Fanzaga, legendarny głos włoskiego Radio Maria, prowadzą pasjonującą rozmowę o demonicznej rzeczywistości satanizmu i o działaniu Szatana we współczesnym świecie. Omawiają przerażające fakty dotyczące nastolatków zabijających swoich rówieśników lub nakłaniających ich do samobójstwa w imię wyznawanego satanizmu. Przypominają nauczanie Kościoła na temat Szatana i jego strategii zniewalania człowieka.

Udzielają skutecznych rad:
- jak należy walczyć z Szatanem,
- jak zwalczać jego pokusy,
- jak ćwiczyć się w rozpoznawaniu i unikaniu ich.

Mrocznym bohaterem tej książki jest "książę ciemności". Ale prawdziwą główną bohaterką, o której opowiada Ojciec Livio, jest Kobieta - Maryja, Matka Boża, ta, która miażdży głowę węża, która wstawia się za nami u swojego Syna, Jezusa.

Andrea Tornielli publikuje w dzienniku "Il Giornale". Autor wielu książek, tłumaczonych także na język polski (Santo Subito, Papieże a wojna). Jego twórczość poświęcona jest współczesnej historii Kościoła i papieży, objawieniom maryjnym i innym aktualnym zagadnieniom dotyczącym wiary, Kościoła i chrześcijaństwa.

Ojciec Livio Fanzaga ukończył Uniwersytet Gregorianum w Rzymie i Sacro Cuore w Mediolanie. W 1987 roku został dyrektorem programowym Radio Maria, które po kilku latach stało się wielką rozgłośnią o światowym zasięgu, słuchaną przez wiele milionów ludzi. Ojciec Livio jest uznanym autorytetem i przewodnikiem duchowym, kaznodzieją, autorem wielu bestsellerów.

źródło opisu: www.religijna.pl

źródło okładki: www.religijna.pl