Zgłosuj na książki roku 2017

Zrealizuj swoje marzenia Esther i Jerry Hicks

Tłumaczenie: brak informacji ze strony wyadwcy
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Manifest Your Desires
poradniki
hienka7

Czegokolwiek byś nie zapragnął, możesz to zrealizować już dziś. Zapraszamy Cię na kurs spełniania marzeń. Z zajęć na zajęcia będziesz czuł, jak wszechpotężne Prawo Przyciągania odmienia Twoje życie na lepsze i spełnia krok po kroku Twe pragnienia. Ta książka stanowi kwintesencję wiedzy praktycznej dotyczącej tego niezwykłego Prawa. Dzięki niej dzień po dniu w coraz większym stopniu otworzysz się na sukces i w konsekwencji przyciągniesz go do swego życia. Już po pierwszym dniu zauważysz korzystny wpływ Prawa Przyciągania na Twoje życie. Finanse, kariera, zdrowie i każdy inny aspekt życia już dziś może sięgnąć ideału. Esther i Jerry Hicks, bestsellerowi autorzy New York Timesa, dają Ci w ten sposób rzecz nie tylko niezwykle przydatną, ale i piękną. Każda porada zamieszczona jest bowiem na oddzielnej, kolorowej stronie ozdobionej wspaniałą grafiką. Ciepło tego przekazu sprawi, że każda otrzymana wskazówka staje się znacznie łatwiejsza do użycia w praktyce. Od szczęścia dzieli Cię tylko jeden dzień - sprawdź który.

źródło opisu: http://www.talizman.pl

hienka7 | 2013-02-06
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 06 lutego 2013

Jest to moja trzecia książka Hicksów i pierwsza, którą przeczytałam (dwie poprzednie ciągle czekają, aż mi przyjdzie natchnienie na ich dokończenie). "Zrealizuj swoje marzenia" to kwintesencja prawa przyciągania podana w skróconej formie tak więc polecam wszystkim, którzy chcą się dowiedzieć coś więcej na ten temat a nie lubią długich wywodów.

Pandemia | 2017-09-20
Na półkach: Przeczytane, Biblioteka

Przeczytałam i nie za bardzo wiem jaką dać ocenę. Może po prostu kiedyś do niej wrócę.

Bookman | 2016-04-08
Przeczytana: 08 kwietnia 2016

Książka zawierająca dobre i pozytywne myśli oraz nadająca pozytywną energię na każdy dzień w roku. Bezcenne :)

rakhna | 2013-05-19

Cudna :)
Z przekazami od Istot Abraham.
Wprowadza na wysokie wibracje i uczy radowac się życiem.

Damian | 2016-10-09
Irena | 2015-03-17