Żołędziaczek

Wydawnictwo: Liesma
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Zīļuks
arczer

Książka dla dzieci autorstwa łotewskiej pisarki, Margarity Stāraste.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Kotkad | 2017-02-09
Przeczytana: 09 lutego 2017

Tym razem trafiliśmy w bobliotece przedszkola na książeczkę o małym człowieczku zbudowanym z żołędzia przez małą dziewczynkę. Żołędziaczek wypada z rąk dziewczynki i zaczyna wędrówkę. Po drodze ma wiele przygód. Książkę wybrał mój 6 latek na podstawie obrazków. Bardzo mu sie ona spodobała a dziś wieczorem czytaliśmy na głos. Młodszy walczył między zaciekawieniem a zbyt dużym natłokiem historii. To już prawdziwa opowieść, dużo tekstu na stronie mniej obrazków. Starszy walczył z sennością ale bynajmniej nie z powodu ksiażki. Dla niego już późna godzina a historia ciekawa. Oceniam książkę na duży plus bo zarówno 3latek jak i 6 latek wytrzymali a czytanie zajęło 20min. 20 min to według mnie sporo jak na słuchanie czytanki, zwłaszcza dla 3 latka. Polecamy