Arteterapia. Wykorzystanie technik plastycznych w pracy z uczniem przejawiającym zaburzone zachowania

Wydawnictwo: Verlag Dashofer
mantra

Arteterapia jest jedną z metod wykorzystujących techniki plastyczne w pracy z uczniem przejawiającym zaburzone zachowania. Stosując tę metodę możemy zapobiegać pogłębianiu się stanów chorobowych dziecka. Dlatego właśnie warto korzystać z arteterapii aby skutecznie zapobiegać zaburzonym zachowaniom u dzieci i młodzieży. Korzyści Korzystając z naszego poradnika dowiesz się: Dlaczego warto...

Korzyści
Korzystając z naszego poradnika dowiesz się:

Dlaczego warto wprowadzać elementy arteterapii do pracy z dziećmi i młodzieżą?
W jaki sposób prowadzić zajęcia z arteterapii?
Jakie zamierzone efekty może przynieść ta metoda pracy?
Która z technik pracy jest najkorzystniejsza?

źródło opisu: Verlag Dashofer 2012

źródło okładki: http://www.dashofer.pl/Arteterapia/384/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!