Porzucone i pożądane

Wydawnictwo: Ars Scripti
9788392049807
poradniki

Książka adresowana jest do kobiet, choć mężczyźni mogą z niej wiele dowiedzieć się o swoich partnerkach. Powstałą w wyniku wieloletniej pracy parapsychologa oraz obserwacji przypadków klientek, jaką za ich zgodą prowadziła A. A. Chrzanowska. Niezwykła pozycja, która pomaga każdej kobiecie wydobyć pełnię kobiecości oraz uczy, jak z niej korzystać, aby osiągnąć szczęście i satysfakcję w związkach.

karatj | 2015-02-26

Generalnie fajna książka, szybko się ją czyta i można z niej podebrać parę dobrych rad, ale moim zdaniem autorka przeczy sama sobie. Z jednej strony twierdzi, że nie ma ludzi idealnych, a z drugiej ukazuje kobietę idealną,która osiągnęła równowagę psychiczną, co w sumie nawzajem się wyklucza. Facet jest usprawiedliwiany, bo przecież nie ma ludzi idealnych, zaś kobieta powinna dążyć do ideału, pracować nad sobą.

Jeśli jednak nie bierze się wszystkiego zbyt serio to spokojnie można z niej czerpać inspiracje i dobre rady.

Alija | 2014-11-28
Juliab3 | 2011-01-14