Dyskusje o książce Autopsja

zabawa z tytułami
 Orinoko Orinoko
18 godz. temu
52 ksiązki
jakby ktoś chciał sprzedawać przeczytane książki i ma fejsa zapraszam do grupy sprzedażowej https://www.facebook.com/groups/382776902296851/ :)
5 lata temu
Czytamy w weekend
"Poświatę" oraz "Farbę" przeczytałam, oceniłam, polubiłam. Dziś wczytałam się w  Lusterko, ramię, kierunkowskaz Lusterko, ramię, kierunkowskaz od uroczej Czarnej Owcy, powinnam jutro skończyć. Następnie doczytam czwartą powieść z jednotomowego zbioru  Patrick Melrose
5 lata temu
poszukuję nowych książkowych inspiracji na lato
aaa... faktycznie był taki film. I nawet go oglądałam! Rzeczywiście był średni. Ale denudatio_pulpae może mieć rację. Bo przeciętność filmu wiąże się nie z fabułą (która była całkiem ciekawa), a z jego wykonaniem. Kto wie... może książka faktycznie będzie lepsza?
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (wrzesień 2015)
Nowości ostatnich tygodni:  Zamek Lorda Valentine'a  Kroniki Majipooru  Valentine Pontifex  Czarnoksiężnicy Majipooru  Lord Prestimion  Król Snów Fantastyczne wydanie fantastycznego cyklu....
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (III kwartał 2014)
moje lektury na ten semestr (znaczy te co już zaczełam)  Idee chemii kwantowej Idee chemii kwantowej  Biochemia Harpera ilustrowana Biochemia Harpera ilustrowana
9 lata temu
Pokazuje 6 z 11