Rekolekcje z bł. Janem Pawłem II

religia

W jasnogórskim wizerunku Matki z Dzieckiem wyraża się troska o każdą duszę, o każde dziecko, o każdą rodzinę, o każdego człowieka... Zawierzcie Bogurodzicy wszystkie sprawy małżeństw i rodzin. ...

Karo | 2014-01-02
Przeczytana: 25 grudnia 2013

Rozważania o wierze, świadectwie, Trójcy Świętej, Bogu Ojcu - Stwórcy, Jezusie Chrystusie, Duchu Św. Pocieszycielu, o Miłosierdziu Bożym, o człowieku, Maryi, małżeństwie, o sensie dziejów ludzkości, o sumieniu, Kościele i nadziei - a więc o tematyce, która dotyczy de facto nie tylko wierzących, ale wszystkich, którzy szukają Miłości. Kompendium, choć miejscami trudne (jak to bywa z dziełami Jana Pawła II), jest zbiorem mądrości, z którymi warto by zapoznał się każdy człowiek.