Profesjonalna fotografia ślubna. Od perfekcyjnego warsztatu do dochodowego biznesu.

Wydawnictwo: Helion
978-83-246-3095-0
hobby
cath

Zadanie z pozoru wydaje się proste. Cóż to bowiem za sztuka dobrze sfotografować pięknie ubraną, wystylizowaną w każdym szczególe parę, która pozuje z ochotą i zaangażowaniem?! Wbrew pozorom to wielkie wyzwanie! Ślub to nie studio fotograficzne, gdzie wszystko zostało wcześniej dopracowane, a Ty pracujesz w pełnym skupieniu, cały czas panując nad oświetleniem sceny i ustawieniem modeli. To nieprzewidywalny, niepowtarzalny spektakl ludzkich emocji - za każdym razem mamy tu do czynienia z innymi odtwórcami głównych ról i inną scenerią. Ogromna presja, zamieszanie, ludzie w ciągłym ruchu, a do tego fatalne światło to tylko część trudności, z jakimi musi poradzić sobie fotograf ślubny. Państwo młodzi i rodzina oczekują przy tym, że tego dnia wszystko, od makijażu panny młodej, sukni, uroczystości, wystroju sali, aż po fotografie, będzie doskonałe, piękne, zachwycające… A nawet jeśli nie wszystko jest doskonałe w rzeczywistości, na zdjęciach, które mają być pamiątką na całe życie, musi się takie wydawać.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wyd. Helion

Ewa | 2013-01-30
Przeczytana: 10 grudnia 2012

Świetnie napisana, uśmiałam się wiele razy. Dużo bardzo przydatnych informacji, o których czasem się nawet nie myśli. Ciekawy poradnik i kompedium wiedzy, nie tylko dla fotografów ślubnych. Aż się chce złapać za aparat.

JackWhite | 2017-11-08
Przeczytana: 2013 rok