5 (3 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Dominik

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Kieszonkowy przewodnik po Beskidzie Małym, który jednak z uwagi na upływ czasu już się nieco zdezaktualizował. Zawiera oprócz informacji historyczno - geograficznych o regionie, opisy tras górskich wraz z czasami przejścia i opisem najciekawszych oraz charakterystycznych elementów na trasie (ta część już zawiera zmiany i należy do treści podchodzić ostrożnie). Całość uzupełnia mała dwustronna mapka oraz spis najważniejszych miejscowości z tego regionu wraz ze skrótowymi informacjami.
Obecnie jest to głównie pozycja kolekcjonerska i dla osób poszukujących jakichś ciekawych informacji z regionu, które są często pomijane we współczesnych przewodnikach (lepiej jest wstawić parę fotek, zamiast coś napisać). Tu fotografii nie ma w ogóle.

Dominik | 2012-12-06
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Turystyka
Przeczytana: 07 grudnia 2012

Po prostu nieaktualny już...