Snowparki Europy

Wydawnictwo: Alma-Press
9788370203610

Gdzie wybrać się na snowboardowy weekend albo na zimowe wakacje? Na pewno pomoże w tym przewodnik po snowparkach w Europie. Omawia największe i najciekawsze snowparki w Austrii, Czechach, Francji, Niemczech, na Słowacji, w Szwajcarii, we Włoszech i w Polsce ? około 80 świetnie przygotowanych miejscówek, które czekają na snoboardzistów.Oprócz krótkiego omówienia atrakcji każdego ze snowparków, kontaktów internetowych, możliwości dojazdu na miejsce i informacji o miejscowościach znajdzie czytelnik w tym przewodniku także wiele map i ilustracji.To pierwsza tego typu pozycja na naszym rynku wydawniczym i zapewne pomoże w wyborze miejscowości i snowparku dostosowanego do możliwości każdego snowboardzisty.Michał Żelawski ? absolwent AWF Warszawa. Związany ze snowboardem od 9 lat ? wielbiciel twardej deski. Właściciel szkoły patronackiej PZS ?Republika śniegu , sędzia snowboardowy FIS ?C oraz pomocnik instruktora PZS. Od 3 lat zawodowo zajmuje się organizacją wyjazdów snowboardowych na całym świecie zarówno dla klientów korporacyjnych jak i indywidualnych.Autor wielu publikacji w specjalistycznych czasopismach: ?Snowboard-MDS , ?Snow IT oraz ?Free && Style .