Dyskusje o książce Samolubny gen

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książki popularnonaukowe – 10 pozycji, które warto przeczytać
Ta książka nie ma nic wspólnego z popularyzacją nauki, najgorsza książka jaką czytałem.
44 tyg. temu
Czytamy w weekend
Ja sie zaglebiam w swiat Walii. Swietna ksiazka, ktorej niestey tutaj jeszcze nie ma: "Bred of Heaven" Jasper Rees. O walijskich korzeniach i o tym jak determinacja sprawia ze mozemy osiagnac wszystko! Duzo informacji o Walii jakiej jeszcze nie znalam. Schodzi mi z czytaniem dluzej niz zwykle bo nie moge sie oprzec googlowaniu wiekszosci informacji - czy to geograficznych...
1 rok temu
Dawkins wyda swoje książki w językach krajów islamskich
Bycie ateistą w Polsce jest trudne? Chyba tylko jeśli chce się latać po ulicy z transparentami. Połowa Polaków to niewierzący, a druga połowa nie ma pojęcia o religii w którą wierzy. Jedni się modlą do Jezusa, drudzy do Maryi, trzeci do Papieża, I nikt do Jahwe. Na koniec I tak prawie każdy zagarnia łapczywie aby jak najwięcej do siebie i taki o to mamy chrześcijański kraj.
2 lata temu
POSZUKUJĘ książek (II kwartał 2019)
Poszukuję serii "Złodziej Królowej" Megan Whalen Turner. Przede wszystkim pierwszej książki z serii:  Złodziej Złodziej
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (MAJ 2019)
Sprzedam TANIO/ wymienię :) ZAPRASZAM!  Sztywniak. Osobliwe życie nieboszczyków30 zł  Jak kominiarzy śmierć w proch zmieni12 zł  Becoming. Moja historia 18 zł  Światło między oceanami10 zł  Inwigilacja 13 zł  Galveston
4 lata temu
Czytamy w weekend
To akurat prawda. Dlatego jakoś bardzo się nie martwię, po prostu trochę mi szkoda, że nie mogę czytać tyle co dawniej.
6 lata temu
Pokazuje 6 z 12