Uświęcanie czasu

978-83-7033-688-2
odpoczynek, niedziela, czas, Kościół
religia
endrju

Problem czasu możemy rozwiązać tylko poprzez uświęcanie czasu – stwierdził kiedyś Abraham Joshua Heschel. W takim duchu napisana jest książka ojca Jacka Salija. Jej lektura pomaga zrozumieć, co to znaczy uświęcić czas i jak się to robi. ♦ Jak czas pusty przekuwać w czas znaczący? ♦ Ile i kiedy pracować, jak świętować i odpoczywać? ♦ Czym się różni wypoczynek niedzielny od sobotniego? ♦...

♦ Jak czas pusty przekuwać w czas znaczący?
♦ Ile i kiedy pracować, jak świętować i odpoczywać?
♦ Czym się różni wypoczynek niedzielny od sobotniego?
♦ Jak przezwyciężać lęk, który wywołuje w nas nasze przemijanie?
♦ Czy „święty weekend” zastąpi dzień święty?
♦ Dlaczego piątek jest dniem szczególnym?
♦ Czy lata dodają człowiekowi mądrości?
♦ Jak być panem swojego czasu?

źródło opisu: W drodze, 2009.

źródło okładki: www.wdrodze.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!