Camino - do Santiago i w głąb siebie

Wydawnictwo: Opiekun
religia
lymphs

Kiedy na łamach Opiekuna ukazywały się artykuły o losach Pielgrzyma, który przeszedł 820 kilometrów do Santiago, do grobu św. Jakuba, wielu Czytelników przywiązało się do naszego Wędrowca, czekało z niecierpliwością na dalsze jego losy i kolejny dzień na Camino. Wielu pytało, czy powstanie też książka o tych dwudziestu ośmiu dniach pielgrzymowania. Mamy bardzo dobrą wiadomość, bo książka się ukazała i może stać się dla każdego wspaniałym prezentem.

źródło opisu: http://opiekun.kalisz.pl/

źródło okładki: własne zdjęcie

Aleksandra | 2015-02-28
Przeczytana: styczeń 2015

"Camino - do Santiago i w głąb siebie" to książka opowiadająca o pielgrzymce autora, ks. Andrzeja Antoniego Klimka, do grobu świętego Jakuba (820km). Opowiadane wydarzenie rozpoczyna się w lipcu 2010 roku i trwa przez 28 dni, gdzie 25. dzień lipca to liturgiczne święto św. Jakuba Apostoła. W utworze przedstawione są wszystkie dni z pielgrzymowania. Czas spędzony przy jej czytaniu mogę uznać za udany, gdyż książkę czyta się szybko, a zdjęcia, które się w niej znajdują są przyjemne dla oka. "Camino - do Santiago i w głąb siebie" to powieść, która wzywa do refleksji. Uważam, że każdy powinien ją przeczytać.

uayo | 2017-08-31
Ko_ster | 2016-05-03