Cedryk. Pierwszoklasiści

Tłumaczenie: Patrycja Koźlik
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Cedryk". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Twój Komiks
7 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Premières Classes
83-7320-150-5
dzieci, humor, szkoła
komiksy
actagaudi

Tytułowy bohater komiksu to pierwszoklasista, Cedryk, najmłodszy członek wesołej rodzinki przeżywającej wiele zabawnych perypetii."Cedryk" to uznana już seria humorystyczna dla czytelnika w każdym wieku.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: własna

ilo99 | 2017-06-05
Na półkach: Przeczytane, Polecane
Przeczytana: 05 czerwca 2017

Ten komiks może skojarzyć się czytelnikowi z „Przygodami Mikołajka” Goscinnego. Głównym bohaterem jest uczeń szkoły podstawowej, któremu zdarzają się różne przygody. Niektóre są śmieszne tak jak ta zatytułowana „Dzieciaki i petardy”, a inne pouczające jak na przykład „Pijacka piosenka”. Jednakże moją ulubioną historią jest instrukcja obsługi psychologa w obrazkach. Obawiam się jednak, że ten komiks bardziej ubawi rodzica niż dziecko, aczkolwiek nie należy oczekiwać niekontrolowanych wybuchów śmiechu. Ot, od czasu do czasu na waszej twarzy zagości uśmiech. Myślę, że są momenty w których i taki drobiazg coś znaczy.

Bartje | 2015-10-27
Przeczytana: 21 października 2015