Ekonomia - zbiór zadań

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
biznes, finanse

Zbiór zadań uzupełnia podręcznik ekonomii Davida Begga, Stanleya Fischera i Rudigera Dornbuscha. Zbiór zadań zawiera zestaw ćwiczeń i zadań, które pozwalają sprawdzić zrozumienie poszczególnych pojęć i twierdzeń, uczą ich wykorzystania w analizie ekonomicznej, ułatwiają przyswojenie teoretycznych treści podręcznika, pokazują wykorzystanie teorii w praktyce gospodarczej oraz ugruntowują zdobytą wiedzę. Zbiór zadań jest niezbędną pomocą do studiowania ekonomii we wszystkich typach szkół wyższych. Może być również wykorzystywany jako podręcznik na studiach zaocznych, wieczorowych oraz zawodowych (licencjat) na kierunkach ekonomicznych w uczelniach państwowych i niepaństwowych.

Pawev | 2017-08-07
Przeczytana: 2002 rok