83-900525-8-X
reklama, marketing
popularnonaukowa
jagarkar

To książka dla menedżerów i biznesmenów pragnących zgłębić tajniki prawidłowego przygotowania własnej kampanii reklamowej i bezstresowo ułożyć sobie współpracę z prowadzącą ją agencją. To książka dla konsumentów. To przewodnik po tym, jakimi środkami reklama działa na nasze zmysły. Dlaczego podświadomie wyciągamy rękę po reklamowany proszek do prania, kawę, czy samochód. To książka dla osób...

To książka dla osób zawodowo zainteresowanych robieniem reklamy. To odpowiedź na pytanie: "Jak robić reklamę?" - czyli jak rozmawiać z klientem, pisać teksty reklamowe, wybierać media, robić własną reklamę.

źródło opisu: Fundusz Gospodarczy Region Małopolska, 1994

litpawel | 2015-07-28