Horoskop Indian

Das Indianische Horoskop
978-83-258-0029-1
horoskop, indianie
karola2415

Astrologia i mądrość czterech wiatrów „Dziadek Słońce i Babka Księżyc“ – ściśle związane z przyrodą wyobrażenie świata według Indian znajduje odzwierciedlenie w ich astrologii. Klasycznym znakom zodiaku odpowiada dwanaście totemów zwierzęcych, będących uosobieniem cech typowych dla danego znaku. Wpisane w cykl życia przedstawiają one jego bogaty obraz, uwzględniając przy tym każdą jego...

Astrologia i mądrość czterech wiatrów
„Dziadek Słońce i Babka Księżyc“ – ściśle związane z przyrodą wyobrażenie świata według Indian znajduje odzwierciedlenie w ich astrologii. Klasycznym znakom zodiaku odpowiada dwanaście totemów zwierzęcych, będących uosobieniem cech typowych dla danego znaku. Wpisane w cykl życia przedstawiają one jego bogaty obraz, uwzględniając przy tym każdą jego dziedzinę. Dwanaście totemów zwierzęcych określa charakter człowieka, cztery wiatry – motyw przewodni jego życia, a klany żywiołów podpowiadają, które pary znaków najlepiej ze sobą harmonizują.

Bierut | 2016-05-11
skinnylove | 2016-04-21