Czarodziejskie więzy

Tłumaczenie: Iwona Zimnicka
Cykl: Roza znad fiordów (tom 3)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Trollband
romans, saga norweska
Amanda

Roza Samuelsdatter ma tylko pół twarzy, bo druga połowa została zeszpecona. A może Roza ma dwie twarze: piękną i straszną. Posiada też niezwykłą siłę, odziedziczoną o babce, dającą jej władzę nad innymi. Roza wierzy, że pochodzi ona od zorzy polarnej... Mieszkańcy osady coraz częściej mówią o niezwykłych zdolnościach Rozy. Matki przynoszą do niej chore dzieci, błagając o ratunek, Jens...

Mieszkańcy osady coraz częściej mówią o niezwykłych zdolnościach Rozy. Matki przynoszą do niej chore dzieci, błagając o ratunek, Jens natomiast uważa, że pragnąc się zemścić, rzuciła na niego urok. Ludzie podejrzewają też Rozę o wywołanie gwałtownego sztormu i spowodowanie śmierci człowieka, a także o to, że zaczarowała Mattiasa, który coraz częściej ją odwiedza. Sama Roza nie wie, jak jest z nią naprawdę. Czy żyjące wcześniej kobiety z jej rodu przekazały jej tajemnicze dziedzictwo, czy też to wszystko, czego się o nim dowiaduje, jest tylko baśnią.

źródło opisu: Axel Springer Polska, 2011

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Mariola | 2013-02-03
Przeczytana: 09 listopada 2013

Witam

hm jak dla mnie poczatek ksiazki strasznie nudny juz myslałam by odpuscic czytanie jednak mam zasade jak cos zaczne staram sie czytac ...zobaczymy co bedzie bardzo słaba mało ciekawa

cherrypieee | 2018-02-09
Na półkach: 2018, Przeczytane, Posiadam