Ślady w lesie

Tłumaczenie: Barbara Wójcik
Cykl: Tajemnica wodospadu (tom 9)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Spor i skogen
romans, saga norweska
Amanda

Życie z Haraldem nie wygląda tak, jak Tannel sobie wyobrażała. Mężczyzna odebrał jej dziecko i trzyma ją pod kluczem w sypialni. Wkrótce Tannel zaczyna obmyślać plan ucieczki. Tymczasem Amalie jest w ciąży, a Ole obiecuje, że skończy z piciem. Pewnego wieczoru otrzymuje kolejną przestrogę. Głos ostrzega ją, że postać w kapturze jest blisko. Następnego dnia Amalie i Tron jadą konno przez las...

Tron gwałtownie wstrzymał konia, aż uniosła się wokół chmura kurzu. Amalie napięła lejce i podjechała do niego.
- Widziałem tam tego człowieka w kapturze! - wykrzyknął Tron. - Szedł w stronę wodospadu.
- To nie może być ten sam człowiek, którego ja spotkałam jako dziecko - rzekła Amalie. - To takie dziwne.
Czy to możliwe, że jest ich kilku?

źródło opisu: Ringer Axel Springer, 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

April | 2016-07-05
Przeczytana: 04 lipca 2016

Trochę wieje nudą ale da się przeżyć. Mam wrażenie, że poprzednie części były lepsze.

sabinka0501 | 2016-10-04
Przeczytana: maj 2013