Oczami Jezusa, cz. II

Through the eyes of Jesus
978-83-61989-64-6
religia
Ursa

Jestem pod wielkim wrażeniem książki Oczami Jezusa O. Robert De Grandis SSJ Zachęcam, by przeczytać książki cyklu Oczami Jezusa, i szczerze rekomenduję zarówno je, jak i ich Autora bp Henry J. Kennedy Cykl Carvera Alana Amesa Oczami Jezusa to zbiór opowieści o życiu Jezusa spisany na podstawie prywatnych objawień Autora, przypominających wizje Anny Katarzyny Emmerich czy św. Brigidy...

Jestem pod wielkim wrażeniem książki Oczami Jezusa
O. Robert De Grandis SSJ

bp Henry J. Kennedy

Cykl Carvera Alana Amesa Oczami Jezusa to zbiór opowieści o życiu Jezusa spisany na podstawie prywatnych objawień Autora, przypominających wizje Anny Katarzyny Emmerich czy św. Brigidy Szwedzkiej. Są to opowieści wyjątkowe, bowiem ich narratorem jest sam Jezus, a wszystkie wydarzenia obserwujemy Jego oczami.

Niniejsza książka jest drugą częścią cyklu, zawierającą nowe, piękne opowieści.

O zgodności książki z nauką Kościoła świadczy imprimatur udzie­lone książce Carvera Alana Amesa przez katolickiego biskupa Percivala Fernandeza, a także pisemne zezwolenie i poparcie dla posługi C. A. Amesa udzielone przez jego arcybiskupa, Barry’ego Hickeya z katolickiej diecezji w Perth w Australii.

źródło opisu: Wydawnictwo Esprit

źródło okładki: Wydawnictwo Esprit

Beata | 2016-03-18
Na półkach: Wiara
Przeczytana: marzec 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Wspaniała książka, która przede wszystkim pozwala zrozumieć siebie jako człowieka. Uświadamia jak często popełniamy błędy z których często nawet nie zdajemy sobie sprawy i jak to zmienić :)

Polecam KAŻDEMU, dosłownie KAŻDEMU :)
Niezależnie od wyznania czy stopnia Twojej wiary ta książka na pewno Cię nie zawiedzie!

klopotliwa | 2017-08-13
Marta | 2016-12-22