Dyskusje o książce Wypędzony

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Prawdopodobnie polski autor, akcja dzieje się około roku 3000, nie ma już na świecie ras, wszyscy ludzie mają jednakowy odcień skóry. Po prostu wymieszali się poprzez mieszane związki, a jeden z głównych bohaterów ma na imię Pet. Pomożecie?
9 godz. temu
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
32 tyg. temu
Czytelnicze podsumowanie 2018 roku
Aż z ciekawości wracam do poprzedniego roku. Przeczytałam 39 książek. Nie jest to jakaś zawrotna ilość, ale mnie nie dziwi. W wolnym czasie potrafię robić miliard innych rzeczy, więc czytanie książek często mi nie wychodzi. 7 z tych książek to kodeksy i publikacje typowo prawnicze (czyli - nauka na studia). Jedna to podręcznik do ekonomii (którego serdecznie nie polecam)...
4 lata temu
Książki, których akcja rozgrywa się we Wrocławiu
Polecam książke Agnieszki Lingas-Łoniewskiej "Skazani na ból", czyta sie jednym tchem i niesamowicie wciąga :) !
6 lata temu
Miasta w książkach
1.  Harry Potter i Insygnia Śmierci Częściowo Londyn. 2.  Księga wszystkich dokonań Sherlocka Holmesa Również Londyn. 3.  Ojciec chrzestny Większość w Nowym Jorku, tam mieszkał klan Corleone. 4.  Betonowy pałac Ta powieść dzieje się w Krakowie.
9 lata temu
Pokazuje 6 z 8