Jak ewangelizować ochrzczonych

Wydawnictwo: Archidiecezjalne Wydawnictwo Łódzkie
83-85022-28-7
religia
frycol

Od obowiązku ewangelizowania nie może uchylać się żaden chrześcijanin. Książka "Jak ewangelizować ochrzczonych" daje odpowiedź na pytania: czym jest ewangelizacja, jakie metody należy stosować i jak przezwyciężać trudności w dziele przepowiadania Dobrej Nowiny o miłości Boga współczesnemu człowiekowi? (...) Niniejsza książka rozpoczyna nową serię wydawniczą ŻYCIE WEDŁUG DUCHA. Seria ta ma...

(...)
Niniejsza książka rozpoczyna nową serię wydawniczą ŻYCIE WEDŁUG DUCHA. Seria ta ma służyć pomocą w pogłębianiu i dojrzałym przekazywaniu doświadczenia wiary innym ludziom.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie