Nissan Primera

Wydawnictwo: WKŁ
8320614317
motoryzacja

Bogato ilustrowany, fachowy poradnik dla wszystkich posiadaczy i użytkowników samochodów osobowych Nissan Primera, produkowanych od czerwca 1990 do września 1999, wyposażonych w silniki benzynowe czterocylindrowe o dwóch wałach rozrządu (DOHC) o pojemności 1,6 dm3 gaźnikowe (GA16DS), 1,6 dm3 o wielopunktowym wtrysku paliwa (GA16DE), 2,0 dm3 o jednopunktowym wtrysku paliwa (SR20Di) i 2,0 dm3 o wielopunktowym wtrysku paliwa (SR20DE oraz SR20De) oraz mechaniczne i automatyczne skrzynki przekładniowe, w wersjach nadwozia hatchback, sedan i kombi. Szczegółowe dane techniczne i regulacyjne, zasady obsługi technicznej i niezbędne materiały eksploatacyjne. Opis demontażu, naprawy i montażu poszczególnych części, mechanizmów i zespołów oraz schematy instalacji elektrycznej.