Lot ku obręczy

Naoshaula

Michael Jordan powrócił do gry. Czy zagorzałym kibicom rozgrywek ligi NBA, mieszkającym na Wisła, uda się pójść w jego ślady? Czy będą w stanie stworzyć własną drużynę koszykarską i grać tak, jak chicagowskie Byki? Jakie trudności muszą pokonać, by rozegrać swój pierwszy prawdziwy mecz? Niełatwo jest dosięgnąć obręczy zawieszonej trzy metry nad parkietem.

Bitel | 2017-07-04
Przeczytana: 04 lipca 2017

Na fali mojego zainteresowania NBA postanowiłem odświeżyć sobie książkę z czasów dzieciństwa.To powrót do lat szkolnych,czasów Jordana i koszykarskiej zajawki.Lekka pozycja na .kilka godzin,o grupie chłopaków zafascynowanych amerykańskimi gwiazdorami i chcąca grać w koszykówkę.Fajnie się czytało.

Ramzes1988 | 2015-06-18

Krótka młodzieżowa powieść o pasji małolatów do koszykówki.Szóstka nastolatków próbuje stworzyć drużynę koszykarską i wystartować w szkolnych rozgrywkqch. Pewnie bardziej by mi sie spodobała gdybym ją przeczytał 10lat temu, ale generalnie nie jest źle. Każdy fan NBA myślę, że nie zawiedzie się tą pozycją.