Malowanie na szkle

Tłumaczenie: Elżbieta Kaczmarska
Wydawnictwo: RM
WindowArt : netradični nápady se snímatelnými barvami
malowanie na szkle
rękodzieło

Malowanie na szkle kojarzy Wam się zapewne jedynie z obrazkami na oknie. Tymczasem, używając zdejmowalnych farb, możecie ozdobić słoik, pudełko, dzbanek lub lustro. Techniką tą wykonacie świeczniki, kolorowe szklanki, kwiaty, wiatraczki i małe witraże. Farby zdejmowalne posłużą Wam również do zaprojektowania niecodziennych aplikacji na ubrania. Do zrealizowania oryginalnych pomysłów wystarczą jedynie farby, przezroczysta folia i... odrobina inwencji twórczej.

JonSoha | 2012-12-02
Jusia | 2012-08-25