Koszulki. 101 pomysłów

Wydawnictwo: RM
837243493X
rękodzieło

Jeśli lubicie wyróżniać się strojem, to ta książka jest dla Was. znajdziecie w niej ponad sto pomysłów na stworzenie oryginalnej koszulki różnymi technikami (wybielanie tkanin, zdobienie farbami do jedwabiu, malowanie, nanoszenie farb przez szablony, aplikacje tekstylne, różne rodzaje batikowania itd.). W książce zamieszczono również gotowe szablony, dzięki którym w prosty sposób można otrzymać ciekawy motyw. Możliwość ich modyfikacji i rozwijania pozwoli stworzyć nie tylko oryginalną koszulkę, ale również inny niepowtarzalny strój.

Yolka | 2012-09-13
onazla | 2013-05-22