Ratunku! Mój mąż pije

Wydawnictwo: POMOC Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
978-83-7256-936-3
religia
Rozmaryn69

Ta książka została napisana przede wszystkim dla tych, którzy sami nie piją , a jednak cierpią przez współuzależnienie . Aby ratować nie tylko samego siebie, ale też chorego męża, żonę, syna..., nie wystarczy wysłać ich do spowiedzi, a samemu dalej powtarzać z litosći te same jak dotą błędy rozpieszczania. Wiara i miłość nie tylko przebaczają ale również wymagają. Tego można nauczyć się z tej książki.

źródło opisu: Pomoc Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa, 1995

źródło okładki: http://wydawnictwo.cpps.pl/produkt/pokaz/234/pozycja.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!