Ci co zaufali panu odzyskują siły

Wydawnictwo: POMOC Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
religia
Rozmaryn69

praca jest bardzo usystematyzowanym kompendium wiedzy o na temat modlitwy o uzdrowienie wewnętrzne . Może slużyć jako systematyczny podręcznik i informator ułatwiający także orientację i dostęp do innych żródeł na jej temat . Napisana przejrzyście i przystępnym językiem na pewno będzie użytecznym zbiorem materiałów zarówno dla dopiero zainteresowanych tematem , jak i posługujących się tym rodzajem modlitwy

źródło opisu: Pomoc, 2006

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Karo | 2015-07-15
Przeczytana: 01 lipca 2015

Książka porusza bardzo ważny problem, który przez współczesny świat zdaje się być zapomnianym. Człowiek jest istotą nie tylko fizyczną, lecz również duchową. Często choroby, które odczuwa są związane właśnie z... brakiem przebaczenia. Ze zranieniem, które tkwi gdzieś głęboko, a które bez Boga, bez przebaczenia, pozostawia ciągle odnawiającą się ranę.

Książka jest wsparta kilkunastoma wybranymi fragmentami z Biblii, które w sposób szczególny mówią o naszej wyjątkowości, o bezpośredniej relacji Boga do nas, o Jego miłości. Czytanie tak jak poleca autor - rano i wieczorem na głos - Słowa mają szansę zakwitnąć w nas głęboko i zwyczajnie pocieszyć.

Rozmaryn69 | 2012-08-26
Na półkach: Przeczytane, Sprzedam