Lords of the Were

Okładka książki Lords of the Were Bianca D'Arc
Okładka książki Lords of the Were
Bianca D'Arc Wydawnictwo: Samhain Publishing Cykl: Tales of the Were (tom 1) fantasy, science fiction
Tales of the Were (tom 1)
Lords of the Were
Samhain Publishing
2006-10-31
2006-10-31

Książka nie ma w sobie niczego nowego. Jest napisana dość ogólnie, bez szczegółów i wyjaśnień co, jak i dlaczego. Mimo to pomysł jest ciekawy, a bohaterowie od razu przypadają do gustu, pomimo tego, iż role jakie odgrywają są przedstawione mało wiarygodnie. Spotykamy tu przedstawicieli różnych magiczno fantastycznych tworów. Gdyby autorka miała większy talent lub doświadczenie, bardziej dopracowała fabułę to dostalibyśmy świetne fantasy. Tak to mamy tylko szczegółowe opisy wiadomo jakich scen,a szkoda. Mimo wszystko, książka do mnie trafia dzięki bohaterom i fabule. Zaraz biorę się za drugi tom.

Przeczytałam z rozpędu. Niestety mimo wysiłków autorki, aby ubarwić opowieść, dużej ilości bogatych scen erotycznych i dość ciekawych bohaterów, książka jest przeciętna i powiela pomysły z innych tego typu książek.

• Rezygnacja
  • Fantasy / PR / Steampunk / Dystopia