Inferno
angielski
daria

Jedno, ostatnie zadanie i Megan będzie wolna od honorowego długu swojej rodziny. Szpiegowanie Dantego, potężnego wampira z wątpliwymi przyjaciółmi, brzmiało wystarczająco prosto. Ale jej misja jest skomplikowana przez fakt, że miała coś, czego pragnął każdy wampir - pikantną, potężną, wilkołaczą krew. Łatwo zwrócić jego uwagę. Trudniej będzie wyjść z tego ze swoim sercem - i duszą -...

Łatwo zwrócić jego uwagę. Trudniej będzie wyjść z tego ze swoim sercem - i duszą - nietkniętymi. Nie wspominając o życiu, z podziękowaniami dla oszalałego terrorysty.

Dante nie jest z tych, co łatwo wybaczają czy zapominają, zwłaszcza że czuł urazę do wilkołaków. Jednak natychmiast został przyciągnięty do rannego samotnego wilka pod swoją opieką. Kiedy on i jego przyjaciel Duncan zajmują się jej ranami, odkrywają coś, co oznacza ją jako kogoś więcej niż się wydaje.
Ten znak jest jak ostrzegawczy neon, by być ostrożnym, ale Dantego to nie powstrzymuje. Pragnie jej i nic nie stanie mu na drodze. Nie z jej rodzaju. Nie z jego. Nie dziwna kobieta, która próbuje go zabić.

Nawet nie magiczna trucizna w krwi Megan...

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: http://biancadarc.com/ToW.html

daria | 2014-09-02
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 02 września 2014

Tu autorka przegina ze scenami seksu. Nie dałam rady, obrzydziła mi tą książkę.

Leina | 2015-12-08
monishka90 | 2015-07-16