Zgłosuj na książki roku 2017

Neuropsychologia. Współczesne kierunki badań

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nowe Tendencje w Psychologii". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
978-83-01-15904-7
Livi

Zbiór tekstów światowej sławy autorytetów w dziedzinie badań mózgowych mechanizmów zachowania, które ukazują czytelnikowi szeroki kontekst badań nad mózgową organizacją wybranych funkcji (m.in. inteligencji, pamięci, uwagi, funkcji wykonawczych, osobowości i emocji). Ważna i inspirująca lektura dla: -zainteresowanych szeroko rozumianymi badaniami nad mózgiem, -psychologów klinicznych,...

Ważna i inspirująca lektura dla:
-zainteresowanych szeroko rozumianymi badaniami nad mózgiem,
-psychologów klinicznych, specjalizujących się w pracy z osobami ze zmianami neuropsychologicznymi spowodowanymi chorobami mózgu,
-studentów różnych kierunków studiów magisterskich, doktoranckich, podyplomowych, którzy poruszają w swych rozprawach zagadnienia neuropsychologiczne.

"Obecnie neuropsychologia celowego działania i jego wykonawczych regulatorów oraz mózgowe podłoże procesów emocjonalno-osobowościowych wzbudzają ogromne zainteresowanie przedstawicieli różnych dyscyplin naukowych z (neuro)psychologią na czele, która przez to ma szansę nabrać bardziej interdyscyplinarnego kolorytu i odegrać jeszcze większą rolę w ogólnej dyskusji o człowieku oraz złożonych uwarunkowaniach jego funkcjonowania."
(prof. Krzysztof Jodzio)

źródło opisu: http://www.pwn.pl/